O nas

Rzetelna analiza i weryfikacja treści opinii biegłych sądowych w celu ewentualnego podważenia błędnej opinii.

Jako zespół doświadczonych biegłych sądowych od lat wykonujemy ocenę poprawności opinii oraz kontropinie dla Kancelarii Adwokackich, osób prywatnych oraz firm, pomagając uzyskać kluczowe materiały mające wpływ na kierunek postępowania procesowego. Podważanie opinii biegłego to nasza specjalność. podważenie opinii biegłego sądowego to szansa na wygrany proces sądowy.

Aktualna wiedza ekspercka, doświadczenie, umiejętność fachowej i niezawodnej argumentacji to nasze atuty, które sprawiają, że proponujemy skuteczne i profesjonalne wsparcie.

 

Dlaczego warto zlecić weryfikację i analizę tekstu opinii i kontropinie naszym ekspertom?

Doświadczenie - od 10 lat sporządzamy oceny opinii i kontropinie dla Adwokatów, Radców Prawnych, firm i osób prywatnych, które są cenione za wysoką jakość i rzetelność.

Niezależni eksperci – nasz zespół tworzą niezależni biegli sądowi z aktualną wiedzą ekspercką, dzięki czemu gwarantujemy najwyższa poziom i obiektywizm wykonanej analizy opinii.

Rzetelna i obiektywna analiza opinii – przeprowadzamy analizę warstwy treściowo-językowej opinii, które pozwalają wykryć ewentualne błędy i zakwestionować ekspertyzę biegłego, co ma kluczowe znaczenie dla wyniku sprawy sądowej.

 

Sprawdź poprawność opinii biegłego.

Zleć nam analizę opinii i wygraj proces sądowy.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.